Детективне агентство в Івано-Франківську

Шановні, Панове!

Детективне агентство «HUNTER POINT« має своє представництво в місті Івано-Франківськ і обслуговує так само Івано-Франківську область. Незалежно від часу доби, Ви завжди зможете отримати безкоштовну консультацію детектива або одного з наших фахівців-консультантів: адвоката, експерта-поліграфолога на «детекторі брехні», експерта-криміналіста, дитячого психолога, психіатра-нарколога, IT-фахівця.

Пропонуємо до Вашої уваги весь перелік детективних послуг, з якими більш детально Ви можете ознайомитися на цій сторінці.

Ми цінуємо конфіденційність замовника, повністю виключаємо передачу отриманої інформації третім особам і працюючи єдиною командою за принципом «Dum spіro, spеro», максимально делікатно, непомітно і ретельно виконуємо свою роботу.

Будемо мати за честь допомогти Вам, в рішенні делікатних життєвих ситуацій.

Всі консультації виключно конфіденційні.

Телефон: ‎+380671001226 (Viber, WhatsApp, Telegram)
E-mail: hunter.point24@gmail.com

До ваших послуг цілодобово!

Напишіть нам:Анонімне запитанняДетективне бюро «HUNTER POINT» створено для надання послуг в сфері детективної діяльності і працює в цілодобовому режимі для надання допомоги бізнесу і приватним особам. Вся інформація, отримана нами – цілком конфіденційна і доступна виключно замовнику. Ви можете запитати нас про будь-яку послугу необхідну Вам, якщо не знайшли її серед запропонованих.

Контакти:

Телефон:
+380671001226 (Viber, WhatsApp, Telegram )

e-mail:
hunter.point24@gmail.com

Філії по Україні:
Львів, Тернопіль, Луцьк, Рівне, Хмельницький, Івано-Франківськ, Ужгород, Мукачево, Чернівці, Новоград-Волинський.